Nie przyspieszaj, nie chciej tego szybko skończyć, daj też sobie czas, żeby się w to wczuć i zaangażować. Miejcie z tego dużo uśmiechu i radości. I rosnącej (nomen omen) gorącej atmosfery.

Seks jest świetną sprawą i niby dlaczego mamy z jego dobroci nie skorzystać. Tyle słowem wstępu, a teraz przejdźmy do rzeczy. Twój facet na pewno będzie szczęśliwy, jeśli postanowisz zrobić mu dobrze ręką.

Wrażliwe na stymulację oralną są łechtaczka, wargi sromowe, pochwa, a także inne miejsca, nie będące bynajmniej narządami płciowymi, jak odbyt, piersi, szyja, plecy. Przede wszystkim pamiętajmy o tym, które miejsca są najbardziej wrażliwe na dotyk. Wysoki odsetek kobiet ponad orgazm pochwowy przedkłada orgazm łechtaczkowy.

Trudno się nam przyznać otwarcie, że seks jest cholernie ważna sferą naszego życia, który, choć ukrywamy w sypialni, chcemy, by był jak najlepszy. Przestańmy się wstydzić i udawać, że złoto ma nową szybkość rekordu w 1944 usd seks nas nie obchodzi, nie interesuje. Panuje błędne przekonanie, że o seksie się nie rozmawiać, seks się uprawia. Trzeba mówić, trzeba wiedzieć, poznawać, żeby było jeszcze lepiej.

LogowanieNie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przytrzymaj łechtaczkę w ustach i delikatnie ją ssij. W tym samym czasie zacznij wokół niej zataczać językiem kółka. Możesz to zrobić bardzo delikatnie bądź agresywnie lub tez połączyć oba te style – oczywiście najpierw dowiedz się, co lubi twoja partnerka.

  • Pamiętaj jednak, że każda dziewczyna jest inna i podane tutaj rady mogą nie sprawdzić się w każdej sytuacji.
  • I w tym przypadku zbyt szybkie przystąpienie do akcji może zostać odebrane jako doświadczenie obojętne, nieprzyjemne, a wręcz bolesne.
  • Po zerwaniu czy zakupie pigwy warto najpierw dokładnie obejrzeć wszystkie owoce.
  • Jeżeli partnerka jest zadowolona z tego jak jej dotykasz, kontynuuj zwiększając nieco szybkość.

U kobiet spożywających produkty bogate w te związku zauważono mniejsze ryzyko zawału serca. Podczas wykonywania minety spróbuj przy pomocy języka napisać na jej intymnych miejscach cały alfabet. Język będzie poruszał się w różnych kierunkach, co z pewnością będzie działało bardzo pobudzająco. Zwróć uwagę, które z nich dają jej najwięcej przyjemności i zapamiętaj je. Wiele kobiet nie tylko nie lubi zaspokajać partnerów oralnie, ale też nie chce być biorcą tego typu pieszczot. Do ewentualnych oporów należy podejść ze zrozumieniem i gotowością do rezygnacji.

Twoja kobieta lubi wolny, spokojny seks, czy może raczej uwielbia podskakiwać na tobie w górę i w dół jak poparzona? Jeżeli preferuje ten drugi sposób użyj środkowego palca, wsuwaj go i wyciągaj z dużą szybkością, takie pieszczoty mogą zaowocować orgazmem. Do zastosowania tepid markets przed dniem dużych zbiorów danych tej techniki najlepiej, jeżeli będziesz znajdował się dokładnie na wprost jej waginy (nogi powinny być rozłożone, a ty pomiędzy nimi). Taka pozycja umożliwi ci wyprostowanie ręki i zanurzenie całego palca w swoją partnerkę. Ponadto zmniejsza się szansa na niepowodzenie.

Jak dogodzić kobiecie podczas stosunku?

Czas na kosmicznie ważny wpis, skłoniło mnie ku temu wiele rzeczy. Jedna z moich partnerek robiła tak chujowego, że gdy mówiła o nim nie wiedziałem czy mam się cieszyć czy może spierdalać. Drogie Panie wbrew pozorom sztuka ta nie opiera się wyłącznie na wzięciu penisa do ust a resztę sobie facet wyobrazi i dojdzie. Inną metodą stymulacji tej niezwykle wrażliwej części ciała są pieszczoty ręką. W czasie stosunku szczególnie o nie łatwo stosując wszelkie pozycje „od tyłu” a także pozycję na jeźdźca, które nie angażują rąk mężczyzny. Zastanawiając się, jak dogodzić kobiecie, pamiętajmy zatem, że kobieca seksualność z znacznej mierze związana jest ze sferą emocjonalną.

Uświadomiłam sobie, że kocham ją bardzo, że pragnę niezmiernie, ale… siebie kocham bardziej. Odeszłam”

Komplementuj rzeczy, które robi dobrze, ale nie bądź zbyt dramatyczny. Utrzymuj komplementy krótkie i proste, a ona pokocha cię bardziej. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że twoja dziewczyna będzie szczęśliwa i będziesz jednym z jej ulubionych facetów.

Uciskanie i pocieranie łechtaczki oraz okolicy sromu miękkim przedmiotem, niekiedy z wprowadzeniem czegoś do pochwy. Rytmiczne zaciskanie ud, niekiedy z wprowadzeniem czegoś do pochwy. Masaż wodny okolicy łechtaczki i sromu, niekiedy z wprowadzeniem czegoś do pochwy. Około 15% kobiet masturbuje się wprowadzając do pochwy palec, wibrator lub sztucznego penisa. Siedząc w pustej wannie połóż nogi na krawędziach. Pocieraj szczoteczką do zębów o łechatczkę.

Jak zrobić minetę

Pamiętaj jednak, że każda dziewczyna jest inna i podane tutaj rady mogą nie sprawdzić się w każdej sytuacji. Inaczej sprawa będzie wyglądała w zdrowym związku, inaczej kiedy chcesz przelecieć pannę w klubie. Ale czy wtedy zależy Ci na jej orgazmie? Pamiętaj, że każdy człowiek lubi inne pieszczoty, więc najlepiej będzie, jeżeli będziesz słuchał się rad i poleceń swojej partnerki. Nie bierz do siebie uwagę typu „w lewo, mocniej” i tym podobne, ponieważ nie są one mówione po to, by Cię obrazić. Twoja partnerka w ten sposób próbuje nauczyć Cię jak zrobić jej dobrze.

Nie miałam dobrego CV, nie miałam nic

Dlatego jednej konkretnej odpowiedzi na pytanie, jak najlepiej dogodzić kobiecie ręką z pewnością nie sposób udzielić. Istnieje jednak kilka ogólnych zasad, które warto znać, nim przystąpi się do dzieła. W kontekście tego, co powiedzieliśmy wyżej, jesteśmy już w stanie stwierdzić, że poglądy owe, choć ugruntowane, nie do końca są trafne.

Złap ją za dłoń i delikatnie gładź jej palce. Możesz też położyć ręce na jej udzie czy łagodnie dotykać szyi. Najpierw powoli, delikatnie, możecie zacząć od niewinnych całusów. ile pieniędzy potrzebujesz, aby rozpocząć handel akcjami Potem pocałunki staną się bardziej namiętne i gorące. Możecie całować się z językiem, a nawet używać zębów do przygryzania partnera. Nie musicie całować się tylko w usta.